• 00:35

Ovo još niste videli, penal za Grafičar ulazi u konkurenciju za najsmešniji ikada!

Jan 23, 2022

Fudbaleri srpskog prvoligaša Grafičara igraju danas u Antaliji pripremni meč sa nemačkim trećeligašem Kikers Ofenbahom koji je rano došao u vođstvo.

Ta minimalna prednost je ostala na snazi do 38. minuta kada se dogodila nesvakidašnja situacija.

Prava konfuzija se događala u redovima Ofenbaha u tim trenucima, najpre su izgubili loptu ispred kaznenog prostora, što fudbaleri Grafičara nisu uspeli da iskoriste, golman je uspeo da ispravi grešku i odbrani udarac Kneževića, ali ono što je tek usledilo bilo je za nevericu.

Golman Ofenbaha je posle odbrane spustio loptu na zemlju za svog zbunjenog saigrača koji je umesto da je ispuca iz kaznenog prostora najpre rukom primirio, što mu sudija nije oprostio – čist penal za Grafičar praktično ni iz čega, a realizovao ga je Knežević za izjednačenje na 1:1.

Pomenutu situaciju možete da pogledate u prilogu sa YouTube kanala Crvene zvezde, u 38. minutu utakmice.

Izvor: sportske.net