• 18:02

Drugi poraz Partizana na pripremama u Turskoj

Feb 2, 2022

Fudbaleri Partizana pretrpeli su drugi poraz na pripremama u Turskoj. Lider Superlige Srbije izgubio je od Dinama iz Moskve rezultatom 2:1.

Drugoplasirana ekipa Premijer lige Rusije povela je u 5. minutu pogotkom Danila Fomina i sa minimalnom prednošću Dinama otišlo se na odmor.

Iskusni veznjak crno-belih Bibras Natho je izjednačio rezultat u 65. minutu, a trijumf Moskovljanima doneo je Vladislav Halikin golom u 88. minutu.

Partizan je meč počeo u sastavu: Popović, Vujačić, Miletić, Urošević, Živković, Zdjelar, Jojić, Baždar, Jović, Marković i Milovanović, a šansu su dobili još: Rikardo, Menig, Natho, Terzić, Lutovac, Pavlović i Saničanin.

Ekipa Aleksandra Stanojevića je na pripremama u Antaliji prethodno savladala makedonski Tikveš sa 2:1 i poražena je od Bašakšehira 1:0.

Crno-belima se u sredu priključio Marko Jevtović, povratnik u crno-bele redove.